Zpráva

ATS představilo nejnovější trendy v oblasti chytrých továren a Průmyslu 4.0

Společnost ATS aplikované technické systémy s.r.o., která vybojovala 2. místo v soutěži Inovační firma Moravskoslezského kraje, uspořádala odborný seminář pro výrobní podniky, tentokrát na téma Průmysl 4.0 a Smart Manufacturing.

Seminář ATS Knowledge Day se konal počátkem listopadu v Novém Jičíně.

Účastníci zvýznamných firem, jako je např. Osram, Continental, Brose, Miele technika, DURA Automotive Systems, MAHLE Behr Ostrava či Iveco Czech Republic, mohli slyšet prezentace a diskutovat na témata spojená s průmyslem 4.0. Zajímavápro účastníky jistě byla prezentace věnována integrovanému řízení kvality v robotizované automobilové výrobě, která je seznámila s projektem implementace softwarového balíku pro průmysl 4.0 a chytré továrny ATS ADOS v nové továrně v Mexiku, kde budou vyráběny nejluxusnější vozy značek Infinity a Mercedes Benz či prezentace chytrého software LabView, která se používá v těch nejnáročnějších aplikacích pro měření, vestavné řízení a testování.

Na další připravované akce firmou ATS aplikované technické systémy s.r.o. se můžete podívat na firemních webových stránkách.

frame-scrollup