Jste zde: Úvodní stránkaAktuality

Aktuality

Zdravé kraje si vyměnily zkušenosti a dobrou praxi v Ostravě

Zdravé kraje si vyměnily zkušenosti a dobrou praxi v Ostravě

18. 10. 2019

Již tradiční Setkání (nejen) Zdravých krajů se uskutečnilo dne 9. října 2019 v Ostravě. Hostitelem letošní akce byl Zdravý Moravskoslezský kraj, organizátorem Národní síť Zdravých měst ČR.

Vzdělávací seminář Udržitelný rozvoj a místní Agenda 21

Vzdělávací seminář Udržitelný rozvoj a místní Agenda 21

7. 10. 2019

Útvar podpory řízení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje uspořádal dne 2. 10. 2019 pro studenty Střední školy elektrotechniky a informatiky v Ostravě vzdělávací seminář na téma Udržitelný rozvoj a místní Agenda 21, který byl zaměřen na vysvětlení základních pojmů v oblasti udržitelného rozvoje, jeho cílů, jeho význam pro společnost, na představení základních principů místní Agendy 21v ČR.

LIDÉ MOHLI NA NÁMĚSTÍ POHNOUT SE SVÝM ZDRAVÍM

Lidé mohli na náměstí pohnout se svým zdravím

23. 9. 2019

Největší trhák Dne zdraví na porubském Havlíčkově náměstí? Procházka obřím tlustým střevem. Pak také čchi-kung nebo strollering – cvičení s kočárky pro maminky a další zajímavé aktivity, které mohou přispět k lepšímu zdraví a pomoci předcházet nemocem. Akci s podtitulem Pohni se svým zdravím uspořádal Moravskoslezský kraj společně s ostravským městským obvodem Porubou ve čtvrtek 19. září.

Zaměstnanci krajského úřadu nechali auta doma. Do práce přišli pěšky

Zaměstnanci krajského úřadu nechali auta doma. Do práce přišli pěšky

17. 9. 2019

Den bez aut, který je součástí kampaně Evropský týden mobility, už poosmé podpořili také zaměstnanci krajského úřadu, příspěvkových organizací Moravskoslezského kraje, městských úřadů Kopřivnice, Krnova, Opavy a Hlučína. Do práce dnes dorazili bez auta. Okolo 450 lidí přijelo hromadnou dopravou, na kolech, koloběžkách, velká část pěšky.

  Předchozí    3   Další